automobilio lizingas internetu

Kas yra automobilio lizingas?

Kas yra automobilio lizingas?

Čia rasite informaciją, ką Jums reikia žinoti apie automobilio lizingą. 

Lizingas dar žinomas kaip išperkamoji nuoma, autolizingą galima  traktuoti kaip ilgalaikę nuomą, kurios pabaigoje nuomojamas turtas  tampa nuomininko nuosavybe. Nusipirkus automobilį lizingu, juo galėsite naudotis iš karto. Nuomos laikotarpiu, automobilio savininku išlieka lizingo išdavėjas, tačiau pilnai išsimokėjus automobilio nuosavybė pereina pirkėjui. 

Palyginus su bankų kreditais, ši autolizingo procedūra paprastesnė, nes ja pasinaudoti nereikalingas užstatas. Šiandien lizingu galima nusipirkti ne tik automobilį ar motociklą, bet ir įvairią buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius ir kt. 

Išsiaiškinome, kas yra automobilio lizingas ir nusprendėte juo pasinaudoti? AUTOLIZINGAS.com Jums gali pasiūlyti itin geras sąlygas! 

Skolinkitės norimam automobiliui atsakingai ir prieš imdami kreditą įsitikinkite, kad galėsite laiku vykdyti papildomus finansinius įsipareigojimus. Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos (BVKKMN) apskaičiavimo pavyzdys: skolinantis 2000 Eur ir sutartį sudarant 84 mėnesiams, kas mėnesį mokama 47,02 Eur, sutarties mokestis – 300 Eur, metinė palūkanų norma – 19,20 %, BVKKMN – 24,53 %, bendra sumokama suma – 3949,80 Eur.